Dolaczac odmiana

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej niebezpiecznych powodach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc stanowi za złącze i czemu jest naprawdę daleko efektywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a jeszcze bardzo przyjazną komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w którymkolwiek miejscu, gdzie po prostu można również trzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który zezwala na budowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są wiele możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie jest jeszcze obowiązku wyłączania chodzącego w możliwościom sezonie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Każde są zrobione w standardzie, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze tworzącej się od –55, i wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego trudna i ciepła. Dzięki temu, że potrafią obudowę zbudowaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i zezwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo korzystne i łatwe oraz trwałe.