Komputerowe programy handlowe

Obecnie niemal wszystek gość na świecie jest smartfona. Ich mała wartość i spokojna dostępność sprawiła, że były się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich praktyczność a dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten sposób telefonu komórkowego jest uważany również jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jeśli jesteśmy w podróży, i siłę i ciężar naszego bagażu nie pozwoli na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że klienci z myślą personalizują swoje smartfony w ostatni możliwość, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do ulubionej aplikacji lub i z możliwością kwalifikować się z mężami i bliskimi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się doświadczeniami z wycieczki na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej i wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego czasu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej cecha polega na ostatnim, że w terminie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest odpowiedzialna do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych funkcji. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do używania w systemie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju trasy w zależności z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość położenia na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że zawsze z możliwością znajdziemy podróż do domu, lecz jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest toż to wręcz niezbędna aplikacja, skoro nie jesteśmy odpowiedniej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej język: pani nie prowadzące w właściwym stanie językiem angielskim mogą stanowić kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to jedynie kropla w morzu dodatków zrealizowanych w stopniu wyższym czy niższym z treścią o rowerzystach. Także o ile posiadanie ich wszystkich jest jako daleko zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może pokazać się bardzo funkcjonalne w dalszym użytkowaniu roweru.