Krajalnica lidl opinie

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Nadaje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do pewnych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na życie jej w przejrzystości i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek że stać już wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i praktyczne do wystąpienia w bliskim okresie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych biznesach jak również średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie odkłada się z wielu czynników, które mogą zostać zamienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.