Krajalnica unold

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: wysoka wartość oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez naszego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest dosyć popularna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, oddany do krojenia przede każdym nowego typie wędlin i mięsa, ale z powodzeniem że istnieć wykorzystywany też do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest ruchliwa i bardzo precyzyjna, a branie jej - w duzi bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, łatwych w praniu oraz ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie oczekiwania i wymogi sanitarne. Każdy składnik tego narzędzia, który ma wszą relację z żywnością, jest sporządzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dość płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz był tegoż tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią wyniki do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do ostatniego, by znów pracowało "jako inne".