Krajalnica w kostke do warzyw

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną popularność i wieloletnie doświadczenie, jakie z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które może kroić zarówno proste kiedy również miękkie towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klas Krajalnica została stworzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z jakich przygotowana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które planują związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje wyjątkowo wyposażona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak dostaje się on w sytuacji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w popularności przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.