Ksiegowosc firmy spedycyjnej

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i czytającej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo różnych odbiorców, stosuje je jednak uniwersalność i umiejętność obsługi. Co wysoce istotne, są one dostosowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najważniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do głów prowadzących całą księgowość, kiedy i instytucji liczących się w organizacji księgi przychodów i rozchodów czyli na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma całą gamę funkcji potrzebnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo czytelnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z układem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten zamiar w zderzeniu z drugimi zapewnia dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na indywidualny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z użyciem tzw. pól własnych, albo też rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje ponad realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego:
prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego;
widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w okresie;
ewidencja środków trwałych, a także wartości lekkich i prawych;
standardowa obsługa wynagrodzeń;
obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe;
wystawianie deklaracji ZUS również możliwość eksportu do Płatnika.