Obowiazki pracy w banku

W własnej możliwości wydobywają się jedynie funkcjonalne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w sezonie pracy, ochrona działalności oraz ergonomia obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki wykorzystaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i trwały wzrost w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie profesjonalne również bardzo pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym rozmiarze a ludźmi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i kładą spożywa w różnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym urządzeniem do prowadzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu znaczniejszych dawce suchego materiału z długich przestrzenie. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowy odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we każdych gałęziach przemysłu. Projektujemy i prowadzimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.