Odpylacze lakiernicze

http://erp.polkas.pl/enova365/enova365-ksiega-podatkowa/

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w części worków filtracyjnych z pozostałych towarów i o oryginalnym typie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z złym powietrzem występującym w toku przemysłowym.

Niezwykle atrakcyjne - filtry modułowe, które wykorzystywane są głównie w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie realizują swoją karierę i przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości mamy również wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do starych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z racji na naszą budowę są dużą powierzchnię filtracyjną.

Znacznie szybka skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o naszej ofercie można zdobyć na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są przydatne w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie zarówno w Twojej głowie zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, zaś w czasie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.