Oprogramowanie dla firm leasingowych

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić opinię na układ ERP Optima będący wykonaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wspaniałe narzędzie dla maluchach oraz średnich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr oraz płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program tenże może się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu współprac z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu że jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego wygodne są w nim różnego typu narzędzia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można pozyskać nie tylko wstęp do jego istotnych i zaawansowanych funkcji, lecz również do asysty technicznej, która ułatwia rozwiązywanie tych problemów i wdrażanie rozwiązań dopasowanych do określonej branży a firmy. Dzięki takiemu zachowaniu, program Comarch ERP Optima zapewne nie tylko ułatwić i dostosować funkcjonowanie poszczególnych rozdziałów a pełnej firmy, lecz i przydać się w niscy droga do wzmocnienia jej wpływów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, istnieje możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online albo również z 60-dniowego dema offline. Istnieje ostatnie nadzwyczaj ważne, ponieważ dzięki temu ważna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w znanej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Ma spośród niego aktualnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób czerpiących z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego zadowolonych.