Program gastro pos cena

Systemy POS z angielskiego Point of Sale to oprogramowanie sprzedażowe, potrzebne w wszystkim sklepie, punkcie usługowym czy restauracji. Co prawda, rozwiązania finansowe tego typu biznesów są bardzo oryginalne, jednak na wesele niewielki budżet dobrze nie musi być bariery przed wgraniem takiego podejścia. Wiele rewelacyjnych urządzeń jest bowiem dostępnych w budowy – a to w zupełności za darmo. Oto kilka z bezpłatnych programów, opensource’owych systemów POS.

Przedstawione poniżej systemy POS szkolone są w formule Open Source – a więc są szeroki kod źródłowy, dzięki jakiemu mamy okazję zwiększać je we domowym zakresie i pasować do własnych potrzeb. Co istotne, umożliwia dopasowanie oprogramowania do procesów biznesowych, jakie następują w korporacji, i nie odwrotnie.
Open Source Point of Sale
Webowe oprogramowanie POS pozwala na gromadzenie i przetwarzanie wiedz o klientach, sprzedaży, dostawach oraz pracownikach, dzięki czemu bardzo dobra sprawdzi się w delikatniejszych oraz zwykłych sklepach i punktach handlowych. Stanowi on dobry interfejs też bardzo skuteczny moduł do raportów. Niestety, jako system internetowy, wsparcie Open Source Point of Sale dla urządzeń, takich jak kasy czy drukarki fiskalne, jest znacznie niskie.
Floreant POS
Floreant POS to pewne z skuteczniejszych oprogramowań Point of Sale dla restauracji, jadłodajni, kawiarni lub punktu garmażeryjnego. Dzięki dużej społeczności klientów także możliwości korzystania komercyjnego wsparcia technicznego jego ojców, Floreant POS jest całkowicie profesjonalne narzędzie dla wszystkiego sklepu gastronomicznego – bez powodu na jego powierzchni. Zaletami sposobu są m.in. intuicyjny interfejs użytkownika, w zupełnie dostosowane menu restauracji, wsparcie dla przyszłych urządzeń, takich jak drukarka rachunków, kasa fiskalna, drukarka fiskalna, drukarka kuchenna, a i wielkie możliwości konfiguracyjne i raportujące.
OpenBravo POS
Moduł sprzedażowy zaakceptowanego na świecie opensource’owego systemu ERP – OpenBravo. Wyróżnia się on niezwykłymi szansami konfiguracyjnymi i uniwersalnością. OpenBravo POS wspiera wiele urządzeń granych w handlu: czytniki kodów kreskowych, kasy fiskalne, także wiele różnych urządzeń.