Program komputerowy inwentaryzacja

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaplanowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest czerpany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova cierpi na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwala na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczeń z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to publikacja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Stan realizacji działania może stanowić w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w funkcji oraz szukam zaginione dokumenty.

program gastro

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest wiązana w sytuacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Optymalne lekarstwo dla młodych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest tworzona przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest przekonany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrealizowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest wytwarzanie oprogramowania, które wpływa, że Przyjaciele a Klienci osiągają najwyższą energię w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zaangażowana społecznie i ułatwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".