Program ksiegowy lefthand opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, siedzące w tłu Windows, są niezwykle funkcjonalne a ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Są oraz firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w dzisiejsze komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także drogi w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i doskonałej. Pozwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem programu jest moduł Płace. Dostarcza on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten idzie więcej na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a też generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wówczas istnieć wyjątkowo udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane zmiany w przepisach, które z dalekich powodów mogą po prostu nie przybyć do grupy klasycznej.