Programy dla firm do pobrania

PC Market firmy Insoft toż najbardziej podatny program, zarówno dla mniejszego biznesu kiedy i dla supermarketu - a wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w działu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W granicę rozwoju jednostki można uczyć ją o kolejne elementy. PC Market jest delikatnym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie przeznaczone dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszelkim punkcie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program bezbłędnie Ciż ostatnie wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca zapewnia Ci najgorsze ceny. Przeważnie będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile bierze Ci coraz wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program opisze jaką ilość pieniędzy stanowisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić wielu czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z porad kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz tenże zaprojektować nalepkę towarową dla naszego sklepu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na produkty, to rola zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinkiem z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go aktualnie ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i gładki w obsłudze, w intuicyjny rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego programu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest lekki, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na targu urządzeń fiskalnych, a też wszystkiego rodzaju sprzętem, jaki ważna zauważyć w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.