Przygotowania do slubu sandra

Planowanie ślubu Dla wszystkiego człowieka dzień ślubu istnieje szybkim doświadczeniem. Także nie chce więc od tego czy ślub liczymy z rozsądku czy istnieje zatem polskie największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w spokoju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego oczywistego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to główne prace o jakich pomyśleliśmy. Nie zamierzali każdego dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli chodzi o suknię ślubną więc ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie marudził w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jako sądził, dużo się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontraktu spośród obecnym obrączki ślubne też pragnęły być zatrzymane w obecnym stylu. Wymyśliliśmy, iż pamięta zatem żyć połączenie białego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To chyba nowa tendencja i przygotowuj na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie to będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego chłopa to prawdziwa nowość. Wszak który klient chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze szli w współczesnych obrączkach. Mój inny mąż chodził i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i właśnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I promował się wszystkim kumplom. Były również dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub i ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niełatwo było ją przekonać, że to więcej nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował oraz ona w niniejszym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, że na wielki ślub przyjdzie. W obrębie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były czyste. Dokładnie takie jakie zamówiliśmy. Już nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w obrębie nadszedł ten oczywisty dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co podobno jest prawidłowym prognostykiem na dola. Nie uwzględniam żadnych przesądów, natomiast ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co było zasługą mojej matki i siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w obrębie te najistotniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz gościem i żoną. Byliśmy znacznie korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i prywatkom nie było celu. Wszyscy zajmowali się do białego rana. Wtedy był naprawdę piękny dzień.