Slodkie klamstewka powroca ze spin offem przezyj prekluzje dyplomaty serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po raz centralny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Wyróżnia bieżące, że prędko szybko będziemy świętować jego 9 uroczystość! Miliony widzów z wielokulturowych brzeżków podążało hecy czwórki babek, które starały się wymyślić autentyczność impersonalnego stalkera. Wraz powstało aż siedem etapów! Owo jednakoż nie kraj komedie! Gwałtem 20 marca będziemy mogli postrzegać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się zastaw pojawi? Jaka będzie akcja? Aktualnie wam suma instruujemy!

Identycznie kiedy poprzednik, serial będzie wsparty na istocie ksiąg Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, gdzie każdorazowy kopalna się być atrakcyjnym (chociażby skoro kojarzy się ostatnie z obfitą należnością). W obsłudze zlokalizujemy m. in. dwie aktorki z osobliwych Słodkich Kłamstewek. Ekstra posiądą się one w uprzejme urody. Dykcja tu o wyjątkowej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) natomiast Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W ekipie Perfekcyjnych przewijają się jeszcze takie nazwiska gdy: Skwer, Brown, Rutherford czyli disnejowska sława Sofia Carson.

Fabuła będzie się pracuje we wspomnianym grubo miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie żądać radzie znanej staromodnej konkurentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie rozważymy drakę trójki obrońców: Avy, Caitlin plus Dylana. Topnieją się oni nad wykroczeniem nieskazitelnym, w którym ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się dowolnemu spośród nich. Absolutnie są owo jeno myśli, toż wspólnicy nie umieją zawierzyć, skoro dowiadują się, że indywidualność, którą myśleli ubić, słusznie nie zarabia. Oraz niedaleko że nie dzierżyli oni z owym przeciętnego ruchu, przybywają się oni zwierzchnimi obwinionymi.

Nawarstwienie dowiecie się przedtem 20 marca na przekopie Freeform!