Terminal gastro bar cenovnik

Nowe technologie zagościły na pewne w jakiejkolwiek dyscyplinie życia. Komputery są obecnie nieodłącznym narzędziem w prawie wszystkiej dziedzinie: w urzędach, archiwach, nawet w gastronomii. Czasy gdy kelner notował na stronie zamówienie dla kucharzy odeszły bezpowrotnie. Terminale pos z ekranem dotykowym w nowych czasach są wartością w niemal każdej restauracji.

optima program księgowyProgram Księgowy Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

 

Udogodnienia
Posiadanie posa stanowi wielce długim udogodnieniem, znacznie przyśpieszającym rolę w dziedzinie, w jakiej godzina jest daleko prestiżowy. Po otrzymaniu z klienta zamówienia na danie, kelner umieszczając je do terminala ma gwarancję, że wybrane pozycje przekazane zostały obsłudze kuchni. Nie wymaga udawać się na zaplecze w obiekcie weryfikacji, wszystkie reklamy oraz sugestie dostarcza do terminala. Dzięki temu zarabia kilka chwili, jakie może spożytkować na obsługę kolejnych gości lokalu.

Tablety
Informacją na rodzimym rynku, na którą planuje się jeszcze dużo restauratorów, są przenośne posy, w ról tabletów. Dzięki nim, już przy stoliku kelner wprowadza zamawiane potrawy, co umożliwia uniknąć pomyłek i ograniczyć możliwość nieporozumień do absolutnego minimum. Bowiem część kelnerów, nie wyposażonych w małego posa zapamiętuje zamówienie, nie przekazując go na kartce. W takiej formie, nawet przy tak wyćwiczonej pamięci, może uzyskać do błędu.

Terminal gastronomiczny
W raz z rozwojem technologii oraz zwiększeniem popytu na nią, tego gatunku usługi z roku na rok są tańsze. Obecnie, każdy inwestujący w nowo otwarty lokal, koszt montażu posa wpisuje w wczesny budżet. Dodatkowo stanowi w czym wybierać, bowiem na rynku jest teraz kilka firm wyspecjalizowanych w obsłudze terminali gastronomicznych. Gdy restaurator zdecyduje się na wdrożenie owego organizmu do bliskiego lokalu, może umówić się na rozprawę z przedstawicielami kilku firm. Po porównaniu ofert wybierze dla siebie najlepszą.
Świat chodzi na wierzch, warto iść z duchem czasu, bowiem inwestycja w zmiany technologiczne ciągle się zwraca.